Mistrzostwa Szkoy w Tenisie Stoowym

Mistrzostwa Szkoy w Tenisie Stoowym

W dniach 28 padziernika i 4 listopada w Hali Sportowej im. R. Bruskiego odby si turniej tenisa stoowego o mistrzostwo szkoy. W zawodach wystartowao dwudziestu zawodników, którzy rywalizowali w systemie brazylijskim – do dwóch przegranych spotka. Ogóem w imprezie rozegrano 36 meczów. Ostatecznie w finale Kacper Niklasz z II a pokona koleg z klasy Kamila Prondziskiego. Miejsce na najniszym stopniu podium wywalczy Igor Skwarek z klasy I a. Zawody zorganizowali panowie Marcin Linda i Jacek Sotysiski.

Najlepsza ósemka zawodów:

1 miejsce – Kacper niklasz II a

2 miejsce – Kamil Prondziski II a

3 miejsce – Igor Skwarek I a

4 miejsce – Krystian Kobry III d

5 miejsce – Jakub Lenz III c

6 miejsce – Pawe Mitki I g

7 miejsce – Kacper Podlewski I e

8 miejsce – Bartomiej Narloch III a

Pozostali uczestnicy zawodów: Mateusz Wnuk I e, Kajetan Raszeja III b, Szymon Skowski III b, Przemysaw Fryca I c, ukasz Talewski II c,Jakub Plder I c, Dawid Czapiewski III h, Kacper Uszkiewicz III a, Dawid Przesawski I e, Gracjan Engler III b, Filip Wardin Ie