I etap ligi ju w czwartek 21 padzierniaka
I etap ligi ju w czwartek 21 padzierniakaZapraszamy do wzicia udziau w etapie Ligi Matematyczno - Fizycznej, ktry odbdzie si w czwartek 21 padziernika o godzinie 8.00 w salach 36, 37 i 38.
Zapraszamy szczeglnie klasy pierwsze.
wito Szkoy
wito Szkoy32 rocznica wyboru Jana Pawa II na stolic w. Piotra w Rzymie

16 padziernika obchodzimy 32 rocznic wyboru Czcigodnego Sugi Boego Jana Pawa II na stolic w. Piotra w Rzymie. Wspomnienie tego historycznego dnia jest kolejn okazj do dzikczynienia Dobremu Bogu za ask wybrania Papiea – Polaka oraz do modlitwy o ryche wyniesienie go na otarze. Dla naszej szkoy to kolejny dzie zwizany z przeywaniem obchodw Dnia Patrona.

Dnia 15 padziernika w naszej szkole obchodzony by Dzie Papieski oraz Dzie Edukacji Narodowej. wita te wpisay si w histori naszego gimnazjum jako wito Szkoy.
Tego dnia uczniowie klas I zoyli uroczyste lubowanie. Od 1 wrzenia uczniowie tych klas tworz, wraz ze starszymi koleankami i kolegami, wielk szkoln rodzin. W tej wsplnocie kady obok praw ma take obowizki, ktre powinien solidnie wypenia. Tym wsplnym obowizkiem jest przede wszystkim pilna nauka.
Pragniemy yczy wszystkim pierwszakom, aby jak najlepiej umieli wywiza si z tego wanego obowizku i jednoczenie swoj wzorow postaw przyczyniali si do budowania chlubnej tradycji naszej szkoy.
Dyskoteka - otrzsiny klas pierwszych
Dyskoteka - otrzsiny klas pierwszychDnia 12 padziernika Samorzd Szkolny dyskotek na ktrej pierwszoklasici przeszli tradycyjne otrzsiny.
Rusza Liga Matematyczno-Fizyczna
Rusza Liga Matematyczno-FizycznaZapraszamy do kolejnej edycji Ligi Matematyczno-Fizycznej, do zdobycia nagrody, dyplomy no i oczywicie oceny. Szczegowy opis ligi w regulaminie. Liga bdzie skadaa si z czterech etapw i dodatkowo w tym roku zorganizowany zostanie fina.
Wszystkie artykuy dotyczce ligi znajdziecie w bocznym prawym menu oraz w newsach.

Zadania na I etap kl. I

Zadania na I etap kl. II

Zadania na I etap kl. III
Dobry kurs na edukacj
Trzecioklasisto!

Jeli chcesz podnie swoje umiejtnoci humanistyczne, matematyczno - przyrodnicze i jzykowe oraz odpowiednio przygotowa si do egzaminu gimnazjalnego, zgo si do projektu "Wyrwnywanie szans edukacyjnych w regionie poprzez programy rozwojowej".
Udzia w projekcie jest nieodpatny. Kady uczestnik przy podpisaniu deklaracji udziau zobowizuje si do 80 % frekwencji na zajciach. Zajcia bd odbyway si w szkole dwa razy w tygodniu po 2 godziny (blok humanistyczny i matematyczno -; przyrodniczy). W ramach projektu uczniowie bd rwnie uczestniczy w zajciach sportowo - rekreacyjnych oraz doradztwa zawodowego. Zaplanowano rwnie wycieczki rowerowe, wyjazd na basen i narty.